BÜTÜNLEŞTİRME OKULLARINDA ETKİLİ LİDERLİK VE YÖNETİM: ÖĞRETMEN EĞİTİMİ, MESLEKİ EĞİTİM VE SPOR

Değerli Katılımcılar,
  Sizleri, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Konya Ereğli Belediyesi ve Kaymakamlığı ile Özel Sporcular Federasyonu Başkanlığınca 12-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan “ÖZEL EĞİTİMDE ÖĞRETMEN EĞİTİMİ, MESLEKİ EĞİTİM VE SPOR” (ELMİS 2016) Kongresinde görmekten onur ve mutluluk duyacağız. Kongrenin ana teması Özel Eğitimde Öğretmen Yetiştirme, Mesleki Eğitim ve İstihdam ile Spor ve Rekreasyon olarak belirlenmiştir.
  “ÖZEL EĞİTİMDE ÖĞRETMEN EĞİTİMİ, MESLEKİ EĞİTİM VE SPOR” (ELMİS 2016) Kongresi dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve akademik çalışmaların paylaşımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Program, ulusal ve uluslararası çağrılı konuşmacılar, bildiri sunumları, çalıştay ve panelleri kapsamaktadır.
  ELMİS 2016, özel eğitim bağlamında kavramsal analiz, tasarım, uygulama ve performans değerlendirmesi ve deneysel çalışmaları kapsayan araştırmaları ele alacaktır. Lütfen herhangi bir yerde yayınlanmamış ya da sunulmamış özgün bildirilerinizi bildiri ekleme menüsünü kullanarak gönderiniz. Kongrenin ana teması Özel Eğitimde Öğretmen Yetiştirme, Mesleki Eğitim ve İstihdam ile Spor ve Rekreasyon Çalışmaları olsa da kongreye internet sitemizin “Kapsam” bölümünde belirtilen başlıklarla ilgili çalışmalarla da katkı sağlayabilir ve kongrede yer alabilirsiniz.
  ELMİS 2016, bildiri tam metinleri, elektronik bir bildiri kitapçığında yayınlanacaktır. Ayrıca, bildiriler arasından seçilen bazı tam metinler bilim kurulu tarafından değerlendirildikten sonra elektronik bir kitap olarak da verilecektir.

   Sizleri Konya/Ereğli’de görmeyi heyecanla bekliyoruz,

        Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Hakan SARI

Genel Koordinatör